Asmat.cz » Cestopisy » Česká republika » Nevšední pohled na Prahu

Nevšední pohled na Prahu

Jedinečný pohled na Prahu z balónu. Česká republika. Máte pocit, že už jste Prahu viděli ze všech věží, kopců a rozhleden? Že už Vás nemůže nic překvapit? V centru města na Malé Straně je skvělá atrakce. Upoutaný balón na břehu Vltavy poskytne krásný výhled na celé centrum města. Balón je pouštěn ve výšce 40-70m podle počasí, obvykle na 15 minut, rozhled ale rozhodně stojí zato. Navíc z balónu. A tím neletěl hned tak každý. Atrakce sama o sobě, nebojíte-li se ovšem výšek.

Jedinečný pohled na Prahu z balónu. Česká republika. Dopoledne je sluncem osvětlen Pražský Hrad, odpoledne Staré Město. V noci, kdy se vítr obvykle utiší, je ničím nerušený poklidný pohled na všechny strany. Turistická atrakce, jejíž návštěva rozhodně stojí za to. Přes počáteční nedůvěru nás pohled z balónu natolik nadchnul, tak jsem museli vyzkoušet jak denní tak i noční pohled na Prahu.

Jedinečný pohled na Prahu z balónu. Česká republika. Balón najdete v létě v komplexu Hergetovy Cihelny na Malé Straně - více na www.baloncentrum.czFotografie

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]