Asmat.cz » Cestopisy » Francie - Cestopisy

Francie - Cestopisy

Průvodce Bretaň a Normandie

Bretaň a Normandie jsou ze severních oblastí Francie ty turisticky nejoblíbenější. Není se co divit – dlouhá a bohatá historie v případě Bretaně či calvados a camembert v případě Normandie jsou lákadla, za kterými se stojí do těchto míst vypravit.

Průvodce Provence a Azurové pobřeží Jedna z turisticky nejoblíbenějších oblastí Francie. Na jedná straně sněhem pokryté vrcholky Alp, na druhé straně Středozemní moře a vyhlášená Riviéra. Mezi tím jsou divoké a vysoké náhorní plošiny proříznuty kaňonem Verdon. Provincie, jež byla inspirací pro mnoho umělců - jmenujme alespoň Matisse, Renoir, Chagall, Cocteau či Picasso.

Průvodce Paříž Paříž je jedna z nejzajímavějších a nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Patří také mezi oblíbené destinace českých turistů – ať individuálních či cestujících organizovaně. Proto každého zajisté potěší obsáhlý průvodce Paříží, který v češtině vydává nakladatelství Jota.

Průvodce Francie V květnu vyšel v nakladatelství Jota nejobsáhlejší a nejpodrobnější průvodce po Francii na českém trhu. Na více než 1400 stranách najdete v 16 kapitolách popis jednotlivých regionů od severních oblastí se stopami válečné historie po provoněnou Provence, Azurové pobřeží na jihu a středomořskou Korsiku, od bretaňských a normandských břehů Atlantiku na západě po alpské velikány na hranicích s Itálií a Švýcarskem.

Fotografie

Podívejte se na fotogalerii z Francie.

Egyptský Obelisk na Place de la Concorde, Paříž. Francie.Jardin des Tuileries, Paříž. Francie.Jardin des Tuileries, Paříž. Francie.

Další informace

Další důležité informace pro cestu do Francie.

Aktuální kurz: 1 EUR = 0 CZK. Další kurzy >

Diskuze

Celkový počet příspěvků k tomuto článku: . Přidejte i Vy svůj komentář nebo zkušenost z Francie.

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]