Fotobanka - Prodej fotografií

Dovolujeme si Vám nabídnout kvalitní fotografie z našich cest. Náš archiv obsahuje velký počet fotografií z následujících zemí: Indie, Bangladéš, Myanmar (Barma), Thajsko, Laos, Čína (pouze jižní provincie Yunnan), Vietnam, Kambodža, Malajsie, Singapore, Indonésie, Egypt, Jihoafrická republika, Madagaskar, Etiopie, Rakousko, Německo, Nizozemsko, Írán, Mexiko, Guatemala, Belize, Turecko, Spojené státy americké. Na těchto stránkách www.asmat.cz je jich vystaven pouhý zlomek. Sháníte-li fotografie z určité oblasti či určité památky, kontaktujte nás, třeba právě my ji máme v archivu.

Fotografie Vám můžeme dodat jak v klasické papírové podobě (až do velikost 45 x 30 cm) a nebo v podobě elektronické - veškeré elektronické verze jsou získáné naskenováním negativů nebo diapozitivů.

Zakoupené fotografie můžete použít v časopisech, katalozích, plakátech, reklamních kampaních a jiných tiskovinách. Jsme připravení Vám fotografie prodat i v exkluzívním režimu na určité časové období. Takto zakoupené fotografie nebudou po dané období nabízeny dalším zájemcům.

Jestliže Vás některé fotografie při prohlížení zaujaly, mužete si je přidávat do uživatelské galerie a tu si u nás následně emailem objednat. Nebo nás přímo kontaktujte na adrese: cestovani [at] asmat.cz.

(c) Asmat 2003 - 2012, design by KamData [Privacy]