Asmat.cz » Cestopisy » Spojené státy americké » North Shore – Vodopády Gooseberry

North Shore – Vodopády Gooseberry

Vodopády Goosberry, North Shore, Minnesota. Spojené státy americké. Vodopády Gooseberry, které jsou často nazývány Bránou do North Shore oblasti, patří mezi nejnavštěvovanější v oblasti. Nachází se v údolí řeky Gooseberry, horní, střední i spodní vodopády jsou součástí Minnesotského Gooseberry Falls Státního parku. Spodní a střední vodopády jsou dobře značené z parkoviště, takže není problém je najít. Odtud vede podél západního břehu řeky cestička až pod most, odkud je pěkný výhled na horní vodopády. Budete-li pokračovat touto cestou dál, dovede Vás až k dalším vodopádům Fifth Falls. Státní park Gooseberry Falls je příjemným místem pro výlety v okolí North Shore, najdete tu přes 30km značených cest.

Gooseberry Falls State Park se nachází na silnici Hwy 61, 40 miles severovýchodně od města Duluth/12 miles severovýchodně od města Two Harbors.

Vodopády Goosberry, North Shore, Minnesota. Spojené státy americké. Vodopády Goosberry, North Shore, Minnesota. Spojené státy americké. Vodopády Goosberry, North Shore, Minnesota. Spojené státy americké.


Fotografie

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]