Asmat.cz » Cestopisy » Itálie - Cestopisy

Itálie - Cestopisy

Průvodce Itálie

Není to tak dávno, co jsem pročítal průvodce Itálií a pak s ním byl v Miláně. A teď přede mnou leží nové a aktualizované vydání. Je to opět neuvěřitelně tlustá cihla.

Průvodce Řím Je těžké něco napsat k Římu. Nejúchvatnější město Itálie, centrum s více než dva tisíce let starou historií. Plné úchvatných uměleckých a historických památek. Město, kde můžete strávit týdny a stále budete mít co objevovat.

Průvodce Sicílie Středozemní ostrov Sicílie je tak trochu světem sám pro sebe. Sice oficielně náleží k Itálii, ale od ní se významně odlišuje. Vždyť sami obyvatelé se označují za Sicilany a teprve poté za Italy. Ostrov díky své strategické pozici byl vždy v zájmu bohatých a vyspělých říší, jejichž stopy na ostrově jsou dodnes k vidění – ať se jednalo o Řeky, Římany, Araby, Normany či Španěly.

Průvodce Itálie V červnu vyšlo druhé aktualizované vydání turistického průvodce Itálií. Stejně jako další z řady průvodců Rough Guides v češtině obsahuje jako bonus kvalitně zpracované DVD obsahující další informace o oblasti a videoprůvodce. Průvodce přináší přehled historických, politických a kulturních souvislostí země, nabízí hodnocení ubytovacích a stravovacích zařízení všech cenových kategorií.


Další informace

Další důležité informace pro cestu do Itálie.

Aktuální kurz: 1 EUR = 0 CZK. Další kurzy >

Diskuze

Celkový počet příspěvků k tomuto článku: . Přidejte i Vy svůj komentář nebo zkušenost z Itálie.

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]