Asmat.cz » Cestopisy » Francie - Cestopisy

Francie - Cestopisy

Průvodce Bretaň a Normandie

Bretaň a Normandie jsou ze severních oblastí Francie ty turisticky nejoblíbenější. Není se co divit – dlouhá a bohatá historie v případě Bretaně či calvados a camembert v případě Normandie jsou lákadla, za kterými se stojí do těchto míst vypravit.

Průvodce Provence a Azurové pobřeží Jedna z turisticky nejoblíbenějších oblastí Francie. Na jedná straně sněhem pokryté vrcholky Alp, na druhé straně Středozemní moře a vyhlášená Riviéra. Mezi tím jsou divoké a vysoké náhorní plošiny proříznuty kaňonem Verdon. Provincie, jež byla inspirací pro mnoho umělců - jmenujme alespoň Matisse, Renoir, Chagall, Cocteau či Picasso.

Průvodce Paříž Paříž je jedna z nejzajímavějších a nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Patří také mezi oblíbené destinace českých turistů – ať individuálních či cestujících organizovaně. Proto každého zajisté potěší obsáhlý průvodce Paříží, který v češtině vydává nakladatelství Jota.

Průvodce Francie V květnu vyšel v nakladatelství Jota nejobsáhlejší a nejpodrobnější průvodce po Francii na českém trhu. Na více než 1400 stranách najdete v 16 kapitolách popis jednotlivých regionů od severních oblastí se stopami válečné historie po provoněnou Provence, Azurové pobřeží na jihu a středomořskou Korsiku, od bretaňských a normandských břehů Atlantiku na západě po alpské velikány na hranicích s Itálií a Švýcarskem.

Fotografie

Podívejte se na fotogalerii z Francie.

Place de la Concorde, Paříž. Francie.Kašna na Place de la Concorde, Paříž. Francie.Egyptský Obelisk na Place de la Concorde, Paříž. Francie.

Další informace

Další důležité informace pro cestu do Francie.

Aktuální kurz: 1 EUR = 0 CZK. Další kurzy >

Diskuze

Celkový počet příspěvků k tomuto článku: . Přidejte i Vy svůj komentář nebo zkušenost z Francie.

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2022, design by KamData [Privacy]