Kontakt

Za těmito stránkami je "schována" dvojice nadšenců, kteří mají cestování jako hobby. Podle divokého kmene Asmat, který žije na ostrově Nová Guinea, jsme pojmenovali tyto naše stránky. Stránky obsahují informace z našich cest, které můžete využít pro plánovaní cest Vašich. Všechny cesty jsme podnikli individuálně a vše jsme si organizovali sami.

Jediné, co Vám můžeme nabídnout, jsou naše fotografie a cestopisné informace Také jsme připravili několik funkcí, kterými můžete obohatit své stránky. Jestli Vás naše stránky zaujaly, tak nás můžete také podpořit či inzerovat na našich stránkách.

Na našich stránkách jsme v poslední době umístili několik odkazů na spolupracující partnery (letenky - partnerem je společnost AirTic, mapy, průvodci - partnerem je portál Sopka, ubytování - partnerem je společnost CA Limba), tak doufáme, že budou pro Vás užitečné. Obsahy těchto stránek spravují přímo naši partneři, takže Vaše případné dotazy směřujte přímo na ně (vždy je uveden kontakt). My obsah těchto stránek nikterak neovlivňujeme a ani nemonitorujeme, takže Vám nemůžeme ani fundovaně poradit. My sami nevlastníme žádnou cestovní kancelář a ani pro žádnou nepracujeme.

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí. Jakékoli dotazy, připomínky, náměty, k těmto stránkám směřujte na naši emailovou adresu: cestovani [at] asmat.cz . Budete-li chtít na naše stránky přidat Váš cestopis nebo Vaše fotografie, kontaktujte nás, budeme jenom rádi.

Jestliže Vás naše cesty či stránky zaujaly, můžete se stát sponzory našich cest či umístit reklamu na našich stránkách. Stačí jen zaslat na naši adresu cestovani [at] asmat.cz a vyjdeme Vám maximálně vstříct.

Reference

Pracujeme nejen na těchto stránkách, ale naše cestovatelské úspěchy prezentujeme i dalšími způsoby. Podívejte se co se nám již podařilo.

Výstavy

Média

Rádi uspořádáme výstavy i ve Vašem městě či ve Vaší galerii. Potřebujeme jen vhodný prostor. Víte-li o nějakém, kontaktujte nás.

Návštěvnost stránek

Statistika návštěvnosti

Poděkování

www.websnapr.com za použití on-line náhledů a TZ za podporu.

(c) Asmat 2003 - 2012, design by KamData [Privacy]