Asmat.cz » Cestopisy » Kuba » Na cestu – Průvodce Kuba

Na cestu – Průvodce Kuba

Průvodce Kuba.Začátkem roku 2007 vyšel dotisk dalšího z řady průvodců Rough Guides v češtině – Kuba. Průvodce je rozdělěnd na 3 části: Základní informace, Průvodce a Souvislosti. Součástí průvodce je I multimediální dvd které obsahuje jak základní informace o zemi, tak i videoprůvodce který Vás provede po celé zemi, představí jak města a pláže tak i přírodní rezervace.

První část průvodce obsahuje všechny základní informace které by měl cestovatel znát před cestou či mohl na cestě potřebovat - doprava na Kubu, víza, pojištění, zdraví, výdaje a peníze, doprava po Kubě, ubytování, jídlo a pití, aktivity, svátky.

Druhá část průvodce je organizovaná po jednotlivých oblastech. Pro každou oblast obsahuje mapu a seznam highlitů. Pro jednotlivá místa průvodce obsahuje přehlednou mapu města či oblasti, informace o dopravě, ubytování, stravovaní a aktivitách, užitečné adresy, praktické informace na cestu.

Poslední část průvodce Souvislosti popisuje stručnou historii Kuby, obsahuje přílohu o přírodě, kubánské hudbe, sportu a literatuře. Jako poslední část najdeme jazykovou přílohu která obsahuje základní výrazy a fráze pro cestování na Kubě a slovníček základních pojmů.

Průvodce je přehledně organizován a můžeme ho doporučit.

Průvodce vydává nakladatelství JOTA s.r.o.

Hodnocení průvodce: Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni HodnoceniFotografie

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]