Asmat.cz » Cestopisy » Maroko » Na cestu – průvodce Maroko

Na cestu – průvodce Maroko

Průvodce Maroko V dubnu 2008 vyšel turistický průvodce Rough Guides po Maroku. Stejně jako další z řady průvodců Rough Guides v češtině obsahuje jako bonus kvalitně zpracované DVD obsahující další informace o oblasti a videoprůvodce.

Jednotlivé kapitoly provedou cestovatele po nejzajímavějších místech země, a jsou dobrým zdrojem praktických rad, jak se do nejrůznějších oblastí Maroka dostat. Průvodce je přehledně organizován, jako většina průvodců Rough Guides obsahuje na začátku praktickou barevnou sekci s informacemi popisujícími 35 míst která byste neměli vynechat. Barevná mapa spolu se stručnou sekcí kam a kdy vyrazit a přehlednou tabulkou teplot a srážek pro jednotlivé oblasti je samozřejmostí.

Rabat. Maroko. Průvodce je členěn do tří částí – Základní informace, Průvodce a Souvislosti. V první části jsou základní informace pro cestu do země, jídle, nákladech na cestu dopravu a ubytování, zdraví a pojištění, komunikaci, svátcích a památkách. Část Průvodce je organizována do kapitol podle oblastí, každá kapitola je doplněna mapkami oblasti či větších měst. Dává dostatek informací o dopravě, ubytování, cenách, jídle a aktivitách v oblasti.

Poslední sekce Souvislosti obsahuje stručný přehled historie, náboženství, přírodě, hudbě a literatuře. V závěru sekce je stručný slovníček.

Videoprůvodce Vás provede po celé zemi včetně města Casablanca, Rabat, Meknes, Volubilis, Fes, Erg Chebbi, Ait Benhaddou, Merrakech, Essaouira, Agadir, Tassila a Taroudannt.

Průvodce je praktický, přehledně organizovaný a rozhodně ho můžeme doporučit.

Průvodce vydává nakladatelství JOTA s.r.o.

Hodnocení průvodce: Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni HodnoceniFotografie

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]