Asmat.cz » Cestopisy » Namibie » Na cestu – průvodce Namibie, Botswana a Viktoriiny vodopády

Na cestu – průvodce Namibie, Botswana a Viktoriiny vodopády

Průvodce Namibie, Botswana a Viktoriiny vodopády Turistický průvodce Namibie, Botswana a Viktoriiny vodopády, je dalším z řady průvodců Rough Guides vycházejícím v češtině. Průvodce obsahuje jako bonus kvalitně zpracované DVD obsahující další informace o oblasti a videoprůvodce. Průvodce patří k nejlepším příručkám pro cestování do této atraktivní Africké destinace. Přináší nezaujatý přehled historických, politických a kulturních souvislostí této země. Nabízí komplexní hodnocení ubytovacích a stravovacích zařízení všech cenových kategorií.

Přímorožec, Kalahari Gemsbok Národní park. Jihoafrická republika. Jeho jednotlivé kapitoly provedou cestovatele po nejzajímavějších místech země, a jsou dobrým zdrojem praktických rad, jak se do nejrůznějších míst dostat. Nabízí zajímavý popis pravé africké divočiny, nádherných přírodních scenérií pouště Namib, řeky Okavango, Viktoriiných vodopádů a rozlehlých národních parků Etosha a Chobe, detailní informace o významných historických pamětihodnostech z dob počátku lidské civilizace, jako např. skalní kresby v Tsodilo Hils, které jsou obestřené legendami a mýty původních kmenů, užitečné tipy kde najít místa lákající k pozorování obrovského množství zvířat a rostlin, včetně ohrožených druhů. Průvodce je přehledně organizován, obsahuje barevnou mapu, a tipy na 12 míst, která byste neměli vynechat, doplněných fotografií a krátkým popisem.

Kalahari Gemsbok Národní park. Jihoafrická republika. Průvodce je rozdělen na dva díly – Namibii a Botswany. Každý díl má dvě části – Všeobecné informace a Průvodce. V první části jsou základní informace pro cestu do země, detailní rady pro získání visa, informace o zdravotní péči a pojištění, bezpečnosti, jídle, nákladech na cestu dopravu a ubytování, přehled historie, lidí a kultury. Část Průvodce je organizována do kapitol podle oblastí, každá kapitola je doplněna mapkami oblasti, větších měst a parků. Dává dostatek informací o dopravě, ubytování, cenách, jídle a aktivitách v oblasti.

Videoprůvodce Vás provede po NP Etosha, Okaukuejo, NP Hwange, NP Kalahari, NP Kalahari Gemsbok, NP Chobe, NP Waza, Kruger NP.

Průvodce je praktický, přehledně organizovaný a rozhodně ho můžeme doporučit.

Průvodce vydává nakladatelství JOTA s.r.o.

Hodnocení průvodce: Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni Hodnoceni HodnoceniSouvisející odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]