Asmat.cz » Potápění » Indonésie » Potápění v Indonésii – české základny

Potápění v Indonésii – české základny

Přišlo pár dotazů na existenci českých potápěčských základen v Indonésii a na možnosti potápění s nimi a tak vznikl tento stručný článeček.

V Indonésii je potápěčských základen opravdu mnoho, těch českých už tolik ne. Ty, o kterým vím (jsou 4), se nacházejí na Bali. Hlavní výhodou Bali je snadná doprava, i z Evropy sem snadno doletíte. Bali je oblíbenou turistickou destinací s dobrou infrastrukturou.

Nově v Indonésii také operuje první česká potápěčská loď, nabízející standardní potápěčské safari:

Osobní zkušenost s těmito základnami nemáme, takže nedokážeme poskytnout osobní zkušenost. Z hlediska lokalit, v Indonésii máme zkušenosti z potápěním v oblasti severního Sulawesi, které lze jenom doporučit (pokud vás nezajímají velké ryby), z Bali, z Komoda a z Acehu. Pokud máte strach, že se na nečeských základnách nedomluvíte, ověřte si před cestou aktuální informace u uvedených základen, zda český divemaster/instruktor bude k dispozici. Zkušenosti a reference diskutujte v našem diskusním fóru věnovanému potápění a šnorchlování.

Upozornění: Soupis českých potápěčských základen nemusí být kopletní, jsou vybrány jen ty, o kterých víme. Víte-li o dalších, napište nám, rádi seznam rozšíříme.Fotografie

Související odkazy

Najdete na Asmat.cz

(c) Asmat 2003 - 2024, design by KamData [Privacy]